Masz chusteczkę higieniczną, chusteczkę i kawałek starej pieluchy? Voila. Masz trzy skuteczne dyfuzory do aromaterapii. Używaj chusteczek Kleenex w samochodzie, chusteczki w torebce i torbie plażowej, a starej pieluchy w suszarce, rozsiewając słodką, cytrusową błogość, gdziekolwiek jesteś. Nigdzie w podręczniku amatorskiego aromaterapeuty nie spotkasz nakazu ani groźby; nigdzie nie jest napisane: „Wydaj fortunę na dyfuzory do aromaterapii, bo inaczej…” Oczywiście, jeśli masz czas, fundusz powierniczy i wykwintny gust, z całego serca zachęcamy do zakupów Crate and Barrel and Pottery Barn dla niektórych najbardziej urocze dyfuzory do aromaterapii dostępne na całym świecie. Jednak dla reszty z nas, która właśnie opróżniła skarbonkę najmłodszego dziecka, aby napełnić bak na popołudniowy przejazd, natura i nasza własna zaradność muszą zaspokoić naszą poważną i nieodpartą potrzebę dyfuzorów do aromaterapii.

Zaufaj mi, potrzebujemy pomocy w całym starym gospodarstwie. Tego ranka, zwyczajnego poranka, jak zwykle, szczeniak wysikał się dokładnie w geograficzne centrum pamiątkowego orientalnego dywanu w jadalni. Idąc za wspaniałym przykładem szczeniaka, mój ukochany maluch celował w to samo miejsce. Po agresywnej interwencji z moimi domowymi środkami czyszczącymi, które gwarantowały, że zabiją wszelką zarazę i zarazę, bez względu na to, jak podstępne, zakończyłem transakcję świecą do aromaterapii o szczęśliwym zapachu. Misja zakończona.

Mimo to nie ma odpoczynku dla znużonych. Moi ukochani i absolutnie kochani nastoletni synowie – proszę, dziewczęta, wyjdźcie za nich i zabierzcie je z moich rąk! – ocalcie świat przed wszelkiego rodzaju wirtualnymi najeźdźcami, podjadającymi i pijącymi w ich sypialniach przez cały dzień i noc, wygodnie o tym zapominając, może , te naczynia, szklanki i przybory od czasu do czasu wymagają czyszczenia. Zbierając całą odwagę, ośmielony walką z lekami moczopędnymi w jadalni, zapuściłem się do pokoi chłopców. OMG, cały słownik Oxford English Dictionary nie zawiera przymiotników ani przysłówków opisujących większość tego, co „odkryłem”. Używając ciężkiego sprzętu do wynoszenia maleńkich gór talerzy, szkła i gruzu oraz wzywając posiłki do wynoszenia brudnej bielizny, zaprowadziłem porządek tam, gdzie kiedyś panował chaos. I myślą, że ratują planetę przed okrutnymi najeźdźcami! Następnie, ponieważ poważne sytuacje wymagają poważnych środków, zastosowałem małą wtyczkę do aromaterapii dyfuzor do olejków eterycznych, która stopniowo rozprasza męskie zapachy za pomocą ciepła z niewielkiej ilości światła w oprawie. Obiecuję wam, moi szlachetni synowie i spadkobiercy nie zauważą ich, dopóki nie zostaną powołani do głównych lig; ale będę wiedział.

W końcu, kończąc moją misję poszukiwania i niszczenia domu, odważnie odważyłam się wejść do łazienki mojego męża. Szanując mądrość mojej prababki, ponieważ ona właściwie ułożyła pismo, które mądrze informuje o wszystkich sprawach domowych, mój mąż i ja zgodziliśmy się trzymać dwie rzeczy zawsze i na zawsze osobno – nasze pieniądze i nasze łazienki. W przypadku obu mamy „twoje”, „moje” i „nasze” – z wyjątkiem tego, że tylko odwiedzający członkowie rodziny królewskiej mogą korzystać z udogodnień, które grzecznie nazywamy „naszymi”. Mam gorącą nadzieję, że udomowię mojego mężczyznę, zanim skończymy tę długo trwającą komedię małżeńską. W międzyczasie będę nadal sprzątać jego łazienkę, oszczędzając ci szczegółów i napełniając małe, zasilane świecami dyfuzory olejków eterycznych, które zdobią jego toaletę, blat i górną półkę.

Kiedy w końcu wydzielę sobie „czas dla siebie” z mojego pracowitego dnia – tak jak twój jestem pewien – zajmę się własnymi „życiowymi” dyfuzorami do aromaterapii. Te drogocenne małe sekrety zachowują moją kobiecość w obliczu wszystkiego, co dzikie i męskie. Po spektakularnym prysznicu z moim specjalnie opracowanym mydłem, szamponem i odżywką z olejkami eterycznymi, religijnie nawilżam luksusowym balsamem z dodatkiem tych samych olejków eterycznych – bergamotki i rubinowego grejpfruta. Następnie, gwarantując sobie wspaniałe jutro, energicznie wsuwam we włosy ulubione zapachy, tak że za każdym razem, gdy się ruszam, wyczuwam tylko delikatny powiew zapachów, które przypominają mi, że tak, jestem dziewczyną. Spośród wszystkich wspaniałych dyfuzorów do aromaterapii nadal najbardziej lubię moje włosy i nadgarstki.

Leave a Reply

Your email address will not be published.